02232024pia

Levice - avíza a pozvánky, oznamy o akciách a podujatiach

10 rokov v Objatí tónov

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

LEVICE 21. januára 2020 - Exkluzívny hudobný program prinesie do Športovej haly v Leviciach jubilejný 10. ročník podujatia pripraveného pred deti s mentálnym postihnutím. 26.januára 2020 pozývajú organizátori Občianske združenie Ostrov a Občianske združenie Milan Štefánik na benefičný koncert Objatie tónov. Známi slovenskí interpreti aj zahraničné hviezdy z Veľkej Británie potešia bez nároku na honorár zdravotne a mentálne postihnuté deti zo zariadení domovov sociálnych služieb, detských domovov a špeciálnych základných škôl. Moderovať bude Sajfa. Príďte podporiť i vy dobrú vec.

10 rokov v Objatí tónov

Tešiť sa môžete na IMT Smile, Desmod či hviezdu z Veľkej Británie The Great Malarkey

Populárna prešovská formácia IMT Smile bratov Ivana Táslera a Mira Táslera je jednou z najúspešnejších slovenských kapiel. Na popovej scéne účinkujú už vyše 20 rokov a momentálne prežívajú bezpochyby svoje najtvorivejšie obdobie. Darí sa im pravidelne vypredávať koncerty a spolu s ich úspešným Amfiteáter tour si ich pozrelo za minulý rok až vyše 60 000 divákov. Otvorené srdcia a nespútanú energiu prinesú spolu s ich populárnymi skladbami aj do Levíc.

10 rokov v Objatí tónov

Nadupaný rockový koncert odohrá kapela Desmod. Čakajú na vás na ich najväčšie hity doprevádzané nespútanou dávkou valcujúcej energie. Spevák a frontman Kuly to na pódiu roztočí v plnej sile a Športová hala v Leviciach počas ich koncertu bude praskať v rockovom Objatí tónov.

10 rokov v Objatí tónov

Z východného Londýna prichádza na Slovensko hudobná nálož. The Great Malarkey sa u nás predstavia v Bratislave, Novom Meste nad Váhom a finišovať budú na benefícii Objatie tónov v Leviciach. Sedem hudobníkov pochádzajúcich z celého sveta - Anglicka, Kanady, Portugalska a Lotyšska pozýva na cestu báječnou horskou dráhou. Prisadnite si k nim do šialeného multikultúrneho vlaku rýchlych rytmov a chvejúcich sa búrok s punk-folkovým duchom. Na koncertoch rozbalia jedinečnú kombináciu flamenca s trochou rapu a temného kabaretu. V nabudenom kolektívnom bláznovstve nechávajú znieť dychy, husle, akordeóny a nabrúsené gitary. Prinášajú celé svoje srdce (všetkých osem z nich!). Ku každej piesni a každému, kto chce počúvať.

10 rokov v Objatí tónov

Popoludnie v Leviciach ponúkne aj aktívnu zábavu

Všetci návštevníci koncertov sa budú môcť realizovať v rámci workshopov. Pripravené sú zumba tance, enkustika –maľovanie horúcim voskom, pletenie z pedigu, modelovanie z hliny, pletenie náramkov, výroba šperkov z drôtu, pletenie z papiera, ozdobovanie sadrových odliatkov. Najmenšie deti sa môžu tešiť na nafukovací hrad, maľovanie na tvár, detské tance a zumba. Bohatý program sa začne o 13.00 hod. zumbou so Zolim a hudnými vystúpeniami od 14.00 hod.

10 rokov v Objatí tónov

Vstupenky sú k dispozícii v predpredaji v sieti Ticketportal a v Levickej informačnej agentúre Vstupné je bezplatné pre osoby s mentálnym a zdravotným postihnutím zo zariadení DSS, Detský domov Levice, zväz postihnutých Levice a pre deti do 140cm. Počet vstupeniek je limitovaný.

10 rokov v Objatí tónov

Text: Saša Pastorková a Milan Štefánik
Foto: Petra Sekáčová a Milan Maršalka

Video:

Leviceonline:

Igor Kolesár:

SÚŤAŽ o 2 vstupenky na benefičný koncert Objatie tónov

10 rokov v Objatí tónov

Ako sa súťaže zúčastniť?

K súťaži sme na našej Facebook stránke Leviceonline.sk umiestnili príspevok podujatia:Vašou úlohou je k tomuto príspevku na Facebook stránke Leviceonline.sk do komentárov pridať meno osoby, s ktorou by ste na podujatie radi išli a ste v hre!

Do kedy sa súťaží?

Súťaž trvá do 23.1.2020 do 22:00 hod. Dňa 24.1.2020 vylosujeme 2 výhercov, ktorí získajú po 1 vstupenke. Mená výhercov uverejníme na FB Leviceonline.sk. Výhercov budeme kontaktovať priamo na Facebook-u! Výhercovia si vstupenky budú môcť prevziať priamo na mieste podujatia.

Pre účasť v súťaži súhlasíte so všeobecnými podmienkami na účasť v súťažiach portálu Leviceonline.sk.

Podporte finančne Leviceonline.sk a TVTEKOVHONT.SK
TVTEKOVHONT.SK - regionálna internetová televízia zameraná na okres Levice, blízke okolie a regióny Tekov a Hont
Dobromat.sk - každým nákupom pomáhate

POZRITE SI TIEŽ:

Andrej Budai foto - video služby - svadby, stužkové slávnosti, rozlúčky, prvé sväté prijímania, slávnostné ceremónie, rodinné a firemné akcie
Nakúpdoma.sk - eshop - Byt a domácnosť, elektronika a spotrebiče, šport a fitness, kuchyňa, pánska a dámska móda, obuv, Topshop produkty, alko-nealko nápoje, kozmetika

Tieto stránky používajú súbory cookies.

Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s tým, že ich môžeme používať.

Dobre