05202024pon

Levice - avíza a pozvánky, oznamy o akciách a podujatiach

IMT Smile, Gladiator, OBD, Emma Drobná na benefičnom festivale Osmidiv

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

BANSKÁ ŠTIAVNICA 18. augusta 2019 - Také slovenské hudobné veličiny ako IMT Smile, Gladiator, OBD, Emma Drobná sa predstavia na jubilejnom desiatom ročníku festivalu Osmidiv, benefičného podujatia usporiadaného pre deti a osoby s mentálnym a zdravotným postihnutím z domovov sociálnych služieb na amfiteátri v Banskej Štiavnici.

IMT Smile, Gladiator, OBD, Emma Drobná na benedičnom festivale Osmidiv
DREVEX Zlaté Moravce - stavebné rezivo

Organizátorom podujatia je Občianske združenie Milan Štefánik, ktoré okrem skvelých hudobných vystúpení pre vás pripravilo náučné workshopy Zumba tance s Danielou Čavojec Česnekovou, Enkustika – maľovanie horúcim voskom, prútikárstvo, streľba z kuše, výroba šperkov z drôtu, maľovanie na tvár, výroba z doplnkov z kože, razenie mincí či ozdobovanie sadrových odliatkov.

Okrem spomenutých kapiel sa predstaví aj skupina Drowning Charon a akciu odmoderuje známa dvojica Vera Wisterová a Peter Šarkan Novák.

Začiatok podujatia je o 13:30 hod. a koniec je naplánovaný na 19:10 hod.

Vstupné je 30 Eur na mieste, vstupné je bezplatné pre osoby s mentálnym a zdravotným postihnutím, pre držiteľov ZŤP, pre deti z detských domovov a pre deti do 140cm v sprievode dospelej osoby.

zdroj a foto: OZ Milan Štefánik

Prečítajte si aj:

Andrej Budai foto - video služby - svadby, stužkové slávnosti, rozlúčky, prvé sväté prijímania, slávnostné ceremónie, rodinné a firemné akcie
Nakúpdoma.sk - eshop - Byt a domácnosť, elektronika a spotrebiče, šport a fitness, kuchyňa, pánska a dámska móda, obuv, Topshop produkty, alko-nealko nápoje, kozmetika
Youtube kanál Leviceonline.sk

Tieto stránky používajú súbory cookies.

Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s tým, že ich môžeme používať.

Dobre