10232019str

Levice - avíza a pozvánky, oznamy o akciách a podujatiach

Prvý augustový víkend bude v Tekove plný rozmanitých podujatí a aktivít

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

LEVICE 2. augusta 2019 - Prvý augustový víkend bude v Tekove bude plný rozmanitých podujatí a aktivít. Bude si z čoho vyberať.

Prvý augustový víkend bude v Tekove plný rozmanitých podujatí a aktivít
Helen Doron - Angličtina pre deti

Každá veková skupina si príde na svoje. V sobotu od rána ôsmej hodiny otvorí svoje brány „Mesto kráľovien“ Bátovce, aby vás privítalo na svojom tradičnom Bátovskom jarmoku a Gazdovskom trhu zároveň. Budete mať šancu ochutnať tradičnú lokálnu gastronómiu, degustovať vínka v historickej pivnici na Gazdovskom dvore a oddýchnuť si pri príjemnom sprievodnom programe.

Prvý augustový víkend bude v Tekove plný rozmanitých podujatí a aktivít

V neďalekých Brhlovciach si prídu na svoje milovníci traktorov na už siedmom ročníku „Traktor show“. Začiatok podujatia je na pláne odštartovaním Spanilej jazdy traktorov o 10:00 v obci Brhlovce, resp. na neďalekom dobre vyznačenom priestranstve programom zahájenia podujatia o 11:30. Podujatie je „family friendly“ a všetci si prídu na svoje aj počas rôznorodého sprievodného programu.

Prvý augustový víkend bude v Tekove plný rozmanitých podujatí a aktivít

Ďalším v rade podujatí bude jedinečný Slovenský pohár v skateboardingu v novovybudovanom areáli „Park Pohybu“ na sídlisku Vinohrady v meste Levice, kde sa predstaví špička jazdenia na skateboardoch. Celodenné podujatie bude odštartované už od 10:00 a potrvá do 18:00.

Youtube kanál Leviceonline.sk
Prvý augustový víkend bude v Tekove plný rozmanitých podujatí a aktivít

Na záver vás všetkých „rockovo“ naladených, ale aj pop milujúcich priaznivcov „živej“ hudby, pozývame do Lodenice v Kalnej nad Hronom, kde bude o šiestej odpálený štart rockového festivalu HRONFEST. Koncerty si budete môcť vychutnať v príjemnom pohronskom prostredí v super atmosfére.

Toto je nadchádzajúci víkend v Tekove. Veríme, že si vyberiete svoje podujatie a prídete „Objavovať ešte neobjavené! Objavujte Región Tekov!

zdroj a fotografie: Regiontekov.info

Prečítajte si aj:

Andrej Budai foto - video služby - svadby, stužkové slávnosti, rozlúčky, prvé sväté prijímania, slávnostné ceremónie, rodinné a firemné akcie
Nakúpdoma.sk - eshop - Byt a domácnosť, elektronika a spotrebiče, šport a fitness, kuchyňa, pánska a dámska móda, obuv, Topshop produkty, alko-nealko nápoje, kozmetika

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

PhDr. Soňa Kosorinová, klinický psychológ a psychoterapeut, Levice

Hľadaj v Leviciach a v okolí

Montáž a servis poplašných a zabezpečovacích systémov Levice a okolie - Mont Servis MaR elektro Tibor Budai
 Služby24 - Upratovacie práce - tepovanie áut

Ardox, reklamná agentúra.

Tieto stránky používajú súbory cookies.

Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s tým, že ich môžeme používať.

Dobre