08072020pia
Proficon Vodomerná šachta - projektovanie výrobkov z betónu či vodomernú šachtu, štandardizované betónové kocky či betónové stĺpy, preprava stavebných materiálov

Levice - avíza a pozvánky, oznamy o akciách a podujatiach

Deti z Levíc dostanú darček, koncert Boney M! + súťaž o vstupenky

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

LEVICE 14. januára 2016 - V nedeľu 31. januára 2016 budú Levice v objatí tónov svetových hitov, v objatí farieb, dobrého rytmu, pretože v rámci 6. ročníka benefičného koncertu Objatie tónov vystúpi legendárna skupina Boney M s líderkou Maizie Williams.

Deti z Levíc dostanú darček, koncert Boney M! + súťaž o vstupenky

Ďalej vystúpia Korben Dallas, P U Ľ S Poddukelský umelecký ľudový súbor, Zumba s Gabikou a moderátor "Sajfa". Zmysluplné podujatie bude usporiadané v miestnej športovej hale pre osoby s mentálnym a zdravotným postihnutím z Domovov sociálnych služieb z Nitrianskeho samosprávneho kraja organizátormi Občianskym združení Ostrov z Levíc zdravotne postihnutých ľudí a Občianskym združením Milan Štefánik.

Deti z Levíc dostanú darček, koncert Boney M! + súťaž o vstupenky

Cieľom benefičného koncertu je ponúknuť zábavu nielen pre mentálne a zdravotne postihnutých návštevníkov, ale i ostatných pozvaných návštevníkov podujatia. Pestrý program otvorí o 14 hod. tradičný workšop zumba tancov s Gabikou z Levíc. „V predchádzajúcich rokoch mali obrovský úspech latinsko-americké tance a zumba, pri ktorých sa s nesmiernou energiou deti vytancovali,“ hovorí organizátor podujatia Milan Štefánik. 

LeviceUbytovanie.sk - Predpredaj zrekonštruovaných 1. - 4. izbových bytov na Kyjevskej ul. 7 v Leviciach.

Ponuka pripravovaného koncertu je opäť pestrá – do Levíc pricestuje zabaviť hendikepované deti nádejná kapela Korben Dallas so svojimi hitmi Otec, Beh a predstaví aj aktuálny album Kam ideme. Slovenský folklór je už na Objatí tónov tradíciou. Po nádhernom vystúpení Lúčnice v minulom roku ulahodí detským očkám P U Ľ S Poddukelský umelecký ľudový súbor z východoslovenskej metropole Prešova.

Deti z Levíc dostanú darček, koncert Boney M! + súťaž o vstupenky

Kto by nepoznal hity ako Rivers of Babylon, Daddy Cool, či Rasputin? Hity exotickej kapely Boney M, ktorej členovia pochádzali z ostrova v Karibskom mori, bodovali v rebríčkoch európskych hitparád v sedemdesiatych a osemdesiatych rokoch. Skupina Boney M na čele s líderkou Maizie Williams prijala pozvanie zabaviť ťažko zdravotne postihnutých na Slovensku a je im veľkou cťou podporiť dobrú vec. Celé podujatie bude pod moderátorskou taktovkou nám všetkým známeho moderátora Sajfu.

Izomer, s.r.o. - ATÓM - Sv. Michala č. 4, 4. poschodie, 934 01 Levice - hydroizolácie striech lepenkou, fóliou Fatrafol 810, zateplenie a montáž sedlových striech krovy a všetky druhy krytín.

Už z tohto zoznamu je zrejmé, že znova pôjde o netradičnú zmes rôznych žánrov. Myslím, že nikde inde nie je možné zažiť na jednom mieste pop, rock, folk, tanečnú hudbu, latinskoamerické tance a tradičný slovenský folklór,“ vysvetľuje Milan Štefánik. „Zdravotne a mentálne postihnutým ľuďom často nedovolí ich situácia zúčastniť sa verejných kultúrnych podujatí alebo festivalov, preto sa snažíme takto pestrý program priniesť my im na jedno pódium. Dopriať im takýto zážitok aspoň raz do roka,“ spresňuje zmysel podujatia Milan Štefánik.

Deti z Levíc dostanú darček, koncert Boney M! + súťaž o vstupenky
O ich pohodlie a komfort sa budú starať animátori, dobrovoľníci z radov študentov ako aj sympatizanti Občianskeho združenia Ostrov a Občianskeho združenia Milan Štefánik, ktorí pomáhajú zdravotne a mentálne postihnutým pri pohybových workshopoch a tvorivých dielňach. Asistujú aj pri zabezpečení občerstvenia,“ popisuje zabezpečenie akcie Lenka Liptáková za OZ Ostrov.

Andrej Budai photo - fotografické a video služby - svadby, oslavy, stužkové, promócie, plesy, rodinné a firemné stretnutia, akcie, podujatia, spoločenské, športové...

Okrem koncertov známych hudobníkov a hudobných skupín sa návštevníci môžu realizovať v rámci pripravených workšopov - zumba, skákanie na malých trampolínach, enkaustika /maľovanie horúcim voskom/, kreslenie na tvár, pletenie z prútia, z papiera, modelovanie z hliny, pletenie náramkov, výroba šperkov z drôtu.

Pre najmenšie deti je pripravený na šantenie nafukovací hrad, lukostreľba a maľovanie na tvár.

Deti z Levíc dostanú darček, koncert Boney M! + súťaž o vstupenky
Vstup je aj v tomto roku bezplatný a na pozvánky pre deti a osoby s mentálnym a zdravotným postihnutím zo zariadení Domovov sociálnych služieb, pre ich sprievod, pre deti z detských domovov a pre zväz zdravotne postihnutých.

Organizátori podujatia Občianske združenie Ostrov a Občianske združenie Milan Štefánik pozývajú všetkých dobrovoľníkov a partnerov, ktorí už šesť rokov pomáhajú tvoriť zmysluplné podujatie Objatie tónov. Pomôcť deťom s mentálnym postihnutím môžete aj Vy! Bližšie informácie nájdete na stránke www.ostrovoz.sk.

Ďakujeme všetkým dobrovoľníkom a sponzorom za Vašu pomoc a podporu. 

Súťaž o 5 x 2 vstupeniek na podujatie Objatie tónov s účasťou Boney M Maizie Williams!

Ako sa súťaže zúčastniť? 

K súťaži sme na našej Facebook stránke Leviceonline.sk umiestnili plagát OBJATIE TÓNOV 2016. Vašou úlohou pre účasť v súťaži je priamo pod tento plagát na našej Facebook stránke do komentárov pridať odpoveď na súťažnú otázku: "Máte radi piesne Boney M? Napíšte nám aspoň tri známe hity tejto legendárnej kapely a piatich z Vás odmeníme dvojicou lístkov na toto krásne podujatie.“

Deti z Levíc dostanú darček, koncert Boney M! + súťaž o vstupenky

Nie ste na Facebook-u a chcete súťažiť? Stačí, keď priamo pod tento článok pridáte do komentárov odpoveď na danú súťažnú otázku a budete taktiež zaradení do súťaže.

Do kedy sa súťaží?

Súťažtrvá do 24.1.2016 do 22:00 hod. Mená výhercov zverejníme dňa 25.1.2016 na Facebook stránke Leviceonline.sk a Objatie tónov.

Výhercov budeme kontaktovať priamo na Facebook-u, alebo cez e-mail. 

Pre účasť v súťaži súhlasíte so všeobecnými podmienkami na účasť v súťažiach portálu Leviceonline.sk.

Foto: Management Boney M Maizie Williams a Katarína Orešanská
Video: Leviceoline.sk

POZRITE SI AJ:

- Čarovné tóny hudby a pestré farby tanca objímali v Leviciach detské srdiečka

- Objatie tónov 2012 - 2. ročník benefičného podujatia plný hviezd

Videoreportáž z benefičného podujatia Objatie tónov 2011

Tieto stránky používajú súbory cookies.

Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s tým, že ich môžeme používať.

Dobre