04192024pia

Pre Levičanov boli Majstrovstvá Slovenska v kros duatlone v Dolnom Kubíne úspešné

DOLNÝ KUBÍN / LEVICE 3. júla 2017 - Piati triatlonisti ŠK Atóm Levice sa v sobotu 24. júna zúčastnili Majstrovstiev Slovenska v kros duatlone 2017, ktoré sa uskutočnili v Dolnom Kubíne v rámci Oravského duathlonu.

Áčko-hygiena.sk - Hygiena a dezinfekcia

Už druhý titul majsterky Slovenska získala veteránka Mirka Jánošová na objemoch 8 km beh, 22 km MTB a 4 km beh a takisto juniorka Mirka Zimanová na polovičných objemoch. Darilo sa aj dorastencovi Jakubovi Tomovi, ktorý v rámci MSR získal bronz, tesne za bedňou skončila Karin Jánošová. V mužskej kategórii pretekal Jakub Mészáros, ktorý skončil absolútne na šiestom mieste.

Levičania si odniesli aj krásne umiestnenia, tento tvrdý a náročný pretek absolvovali bez vážnych zranení.

Predaj 30 zerkonštruovaných bytov na Ul. Kpt. Nálepku v Leviciach - Levice invest, s.r.o., www.leviceubytovanie.sk

zdroj a fotografie: ŠKALV