CHARDONNAY - výstavba rodinných domov v Leviciach - v predaji posledné voľné domy

Autoškola BAKAI - Levice, Šahy, Želiezovce.

CIAO BELLA, Levice, OC Dituria - e-shop, Facebook: ZebraLevice  LeviceUbytovanie.sk - Predaj 12 zrekonštruovaných bytov v Leviciach na Ul. Kyjevská 5
06262017pon
Tibor Budai Mont servis MaR elektro - montáž a servis zabezpečovacích a kamerových systémov, EZS Účtovníctvo-Levice.sk, Účtovná kancelária ESO Levice - zakladanie firiem - s.r.o., vedenie účtovníctva, mzdy. Andrej Budai - foto - video služby - svadby, stužkové slávnosti - ešte voľné termíny 2016!

Ako si do konca januára 2013 vylepšiť svoju finančnú situáciu

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Ako si do konca januára 2013 vylepšiť svoju finančnú situáciuPeniaze, peňeži, peníze, money alebo prachy. Všetci o nich snívame a chceme ich mať viac, ako ich máme teraz. Finančný trh nám do konca januára 2013 ponúka niekoľko možností, ako zvýšiť svoj kapitál, alebo upraviť a vylepšiť svoje portfólio (to je to, čo máme všetci, ale nikto nevie, čo to je :) ).

Prvá informácia sa týka stavebného sporenia. Áno, viem, veľa ľudí ho už má, veľa ľudí ho nemá, veľa ľudí vie, čo to je, veľa ľudí nevie, čo to je, veľa tých, čo ho má, nevie, na čo ho má...atď. Takže v skratke. Chceš získať 50 € alebo diaľničnú známku zadarmo? Kto by nechcel. Má to háčik. Musíš si začať sporiť. Sporiť znamená, že neminieš všetko, čo si zarobil, ale niečo si odložíš. (To je fakt prúser) Ešte aby ti nebolo málo, tak ti aj štát niečo prihodí, konkrétne 11,5 % z toho čo vložíš. Ak si ten, čo si stále myslí, že je lepšie splácať ako sporiť, tak si práve zabil zbytočných 30 sekúnd čítaním tejto informácie. Pre ostatných je kontakt na viac informácií pod článkom.

Ženy, ženy, máme vás radi, tak ako aj vy nás chlapov. Pre vás je stále akcia na poistenie. Ja viem, poistenie, fuj, to ma s tým stále niekto otravuje, načo mi to je. Ok, aj toto je postoj. Pre ostatné dôležitá info, stále je možnosť získať životné poistenie Eva plus, ktoré je zamerané špeciálne pre prípad diagnózy rakoviny ženských orgánov, no okrem toho poskytuje plnohodnotné životné poistenie aj s možnosťou rôznych pripoistení, je predĺžená do 15.2.2013!
Viac o životnom poistení Eva Plus TU:
http://www.leviceonline.sk/ekonomika/financny-a-osobnostny-rozvoj/posledna-sanca-pre-zeny-vynikajuca-volba-ich-zabezpecenia

No a na záver zase niečo o sporení. 1-2-3-4-5 pilier. Kto sa má v tom vyznať a stále to menia. Druhý je kapitalizačný alebo sporivý alebo taký, kde peniaze nezostanú štátu, ale sú tvoje. Prvý patrí štátu a z neho sa vyplácajú dávky, dôchodky tým, čo už nepracujú alebo tým, čo stále nepracujú, čiže peniaze nie sú tvoje. Do 31.1.2013 sa môžeš rozhodnúť, či ten druhý pilier chceš, alebo ho nechceš, alebo čo vlastne s tvojím dôchodkom spraviť chceš, alebo nechceš. Nie je blbosť poradiť sa s niekým, kto tomu rozumie. Mimochodom, je možné zmeniť aj tú spoločnosť, kde si už na dôchodok sporíš. Si si istý, že máš tú najvýhodnejšiu pre teba?

Kontakt:

e-mail: , Tel.: 0903 671 087

fotografia: Dreamstime.com

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

PhDr. Soňa Kosorinová, klinický psychológ a psychoterapeut, Levice

 

Prihláste sa k odberu noviniek Leviceonline.sk a majte ako prví informácie z celého okresu Levice

Napíšte sem Váš e-mail:
Potvrďte tu:
Ďakujeme za Vašu registráciu!
Please wait

Hľadaj v Leviciach a v okolí

Montáž a servis poplašných a zabezpečovacích systémov Levice a okolie - Mont Servis MaR elektro Tibor Budai
 Služby24 - Upratovacie práce - tepovanie áut

Ardox, reklamná agentúra.

Tieto stránky používajú súbory cookies.

Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s tým, že ich môžeme používať.

Dobre