CHARDONNAY - výstavba rodinných domov v Leviciach - v predaji posledné voľné domy

Autoškola BAKAI - Levice, Šahy, Želiezovce.

CIAO BELLA, Levice, OC Dituria - e-shop, Facebook: ZebraLevice  LeviceUbytovanie.sk - Predaj 12 zrekonštruovaných bytov v Leviciach na Ul. Kyjevská 5
06252017ned
Tibor Budai Mont servis MaR elektro - montáž a servis zabezpečovacích a kamerových systémov, EZS Účtovníctvo-Levice.sk, Účtovná kancelária ESO Levice - zakladanie firiem - s.r.o., vedenie účtovníctva, mzdy. Andrej Budai - foto - video služby - svadby, stužkové slávnosti - ešte voľné termíny 2016!

Ako zmeniť svoj život - sila príťažlivosti

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Ako zmeniť svoj život - sila príťažlivostiČo je to sila príťažlivosti? Ako ju začnem aplikovať? Ako zmením svoj život k lepšiemu? To všetko si dnes povieme v tomto článku

Keď chceme byť úspešný, našou úlohou je dostať všetky negatívne myšlienky z hlavy. Hlavným cieľom je držať sa myšlienok – myšlienok na to, po čom túžite a uplatníte zákon príťažlivosti. Skúste nachvíľu zmeniť filozofiu a prejsť na tú moju – to, nad čím budete neustále uvažovať sa vám aj naplní alebo ako by povedal Bob Proctor, keď to vidíte v myšlienkach raz to budete vidieť aj vo svojich rukách.

 

Jediný dôvod prečo ľudia nemajú to, po čom túžia je, že viac rozmýšľajú nad tým čo nechcú ako viac nad tým, čo je ich snom. Pokiaľ budete rozmýšľať tak, že máte dlhy a nikdy sa z nich nedostanete, tak to bude ešte horšie. Zamerajte svoje myšlienky len na pozitívne veci a veci, ktoré naozaj chcete a vesmír nerozlíši, či je vec zlá alebo dobrá. Jednoducho vám vráti impulz. Ako prvý krok skúste vymazať zo slovníka všetky záporne slová. Keď vyslovujete slová so záporom vesmír to vníma takto:

Nechcem mať dlhy = Chcem mať dlhy. Správne by to malo byť nebudem mať dlhy.

Skúste si spraviť taký malý pokus. Týždeň nepozerajte televízor alebo aspoň nepozerajte televízne noviny. Všimli ste si, že väčšinou tam dávajú ako niekto niekoho zavraždil, ako niekto havaroval alebo ako niekomu zhorel dom. To sú všetko negatívne myšlienky! Každé ráno poďakujte vesmíru za ďalší deň a večer keď budete zaspávať myslite na niečo pozitívne, napríklad ako vás povýšia alebo ako sa vás život mení k lepšiemu. Vypracujte si svoje ciele na papier a majte ich stále na očiach, môžete ich aj vizualizovať, t.j. vytlačiť si k ním aj obrázky.

Často počúvam "ale ako mám teraz začať?“ alebo "ako sa mám zbaviť negatívnych myšlienok?“

Skúste si uvedomiť jednu vec – je vedecky dokázané, že pozitívna myšlienka je 100x silnejšia ako negatívna. Keď máte z negatívnych myšlienok obavy prilákate ich ešte viac. Skúste byť prirodzený optimista a rozmýšľať len nad tým dobrým, lebo stále uvažovanie nad tým zlým to len znásobí. A pokiaľ ste nenašli ešte stále recept na ovládanie svojich myšlienok, tak skúste meditáciu. Pre začiatok si každý deň vyčleníte 5-10 min a budete si opakovať „Som pánom svojich myšlienok“ - meditujte nad pozitívnymi vecami, nad vecami, ktoré vás robia šťastnými. Takáto meditácia bude mať pre vás neuveriteľné výsledky. Ste pripravení stať sa úspešnými? Tak hor sa do toho!                                          

Patrik Mazan

Viac tu: http://www.akademiarozvoja.sk/

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

PhDr. Soňa Kosorinová, klinický psychológ a psychoterapeut, Levice

 

Prihláste sa k odberu noviniek Leviceonline.sk a majte ako prví informácie z celého okresu Levice

Napíšte sem Váš e-mail:
Potvrďte tu:
Ďakujeme za Vašu registráciu!
Please wait

Hľadaj v Leviciach a v okolí

Montáž a servis poplašných a zabezpečovacích systémov Levice a okolie - Mont Servis MaR elektro Tibor Budai
 Služby24 - Upratovacie práce - tepovanie áut

Ardox, reklamná agentúra.

Tieto stránky používajú súbory cookies.

Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s tým, že ich môžeme používať.

Dobre