04202024sob

Fazekaš a Verbovský v Karlových Varoch zlatí!

KARLOVE VARY / LEVICE 20. augusta 2014 - Slovenská výprava desiatich pretekárov vycestovala dňa 15.8.2014 do kúpeľných Karlových Varov na preteky olympijských nádejí v triatlone.

Fazekaš a Verbovský v Karlových Varoch zlatí

V konkurencii triatlonistov štyroch krajín /okrem SR boli Česi, Maďari, Poliaci/ si zmerali sily traja Levičania z ŠK Atóm. Veľkým úspechom pre SR bolo absolútne víťazstvo v šprint triatlone juniora Tadeáša Fazekaša a víťazstvo Matúša Verbovského v kategórii dorastencov, ktorý dobehol dokopy s juniormi na 4. mieste.

PhDr. Soňa
Kosorinová, klinický psychológ a psychoterapeut

Komcar, s.r.o. e-
shop, súťaž o 50 EUR poukážku

Juniorka Ivonka Miklóšová obsadila štvrtú priečku. Obaja sa zúčastnili aj štvorčlennej štafety, kde každý plával 250m, bicykloval 4km a bežal 1km. V súťaži štafiet sa Slovensko umiestnilo za českou štafetou na 2. mieste.

Plávalo sa v areály Rolava, odkiaľ triatlonisti bicyklovali smerom do krásneho starobilého kúpeľného centra mesta Karlove Vary, kde sa aj behalo. Trate lemovalo množstvo fanúšikov a kúpeľných návštevníkov.

zdroj a fotografie: M. Kuriačková