Autoškola BAKAI - Levice, Šahy, Želiezovce. CIAO BELLA, Levice, OC Dituria - e-shop, Facebook: ZebraLevice  LeviceUbytovanie.sk - Predpredaj 23 zrekonštruovaných bytov v Leviciach na Ul. Kyjevská 5
10282016pia
Last updatepia, 28 okt 2016 3pm
Andrej Budai - foto - video služby - svadby, stužkové slávnosti - ešte voľné termíny 2016!

PR články, komerčné, Levice

Jazyková škola Prima oslavuje 10 rokov

jazykova skola prima levice 20131104 1092501071Rozmýšľate nad kurzom anglického jazyka, ale neviete, ktorá metóda by bola pre vás vhodná? Už sa niekde vzdelávate a uvažujete nad zmenou? Máte malé dieťa a chcete, aby sa angličtinu učilo už od útleho veku? Má vaše dieťa problémy s angličtinou v škole alebo si len jednoducho chce nahradiť maturitnú skúšku medzinárodným certifikátom? Tak potom najväčšia a najvšestrannejšia jazyková škola v meste – Jazyková škola Prima – je to pravé miesto pre vás!

V dnešnom uponáhľanom svete je nutné neustále sa prispôsobovať novým trendom vo výučbe jazykov, najväčší dôraz treba klásť na ústnu komunikáciu a predovšetkým systematické a zážitkové vzdelávanie. Práve tieto trendy praktizuje Prima, ktorá oslavuje už 10 rokov svojej úspešnej existencie! Špecializuje sa na anglický jazyk pre všetky vekové kategórie a nájdete tu všetko pod jednou strechou – okrem jazykovej školy je aj skúšobným centrom medzinárodných skúšok City & Guilds, ponúka úradné preklady, predaj anglických kníh, ale aj študijné pobyty v zahraničí.

Jazyková škola Prima oslavuje 10 rokov - Direct Method for English

V roku 2011 v celoslovenskej hlasovacej súťaži Jazyková škola Prima získala ocenenie NAJ JAZYKOVÁ ŠKOLA SLOVENSKA – 1. miesto na celom Slovensku!

Pri príležitosti 10. výročia vzniku školy v rámci podujatia Deň otvorených dverí v júni i počas zápisov do kurzov v septembri, škola rozdávala novozapísaným študentom Kartu Levičana i učebnice ku kurzu zdarma. Súčasťou boli aj ukážkové hodiny, kde mala široká verejnosť možnosť nahliadnuť do metód výučby a zažiť príjemnú atmosféru na hodinách.

Jazyková škola Prima oslavuje 10 rokov

Ako jedna z prvých škôl na Slovensku zaviedla systém vernostných zliav a ponúka tiež zľavy nezamestnaným, dôchodcom, mamičkám na MD, držiteľom kariet Euro 26 a ISIC, ITIC a od roku 2012 je zapojená aj do projektu Karta Levičana. Pre študentov Jazykovej školy Prima je zdarma k dispozícii školská knižnica s bohatou ponukou kníh a okrem toho pre nich škola organizuje nespočetné množstvo súťaží a podujatí, ako napr. halloweensky večierok, vianočný večierok, karneval a detské predstavenie, ktoré v spolupráci s Tekovským múzeom v Leviciach organizuje v rámci podujatia Týždeň v múzeu na hradnom amfiteátri. Detské a tínedžerské skupiny sa každoročne zapájajú aj do celoročnej súťaže ZBIERAJ A VYHRAJ, kde odmenou pre najlepších študentov je štúdium zdarma v nasledujúcom školskom roku, ako aj zdarma medzinárodné skúšky i učebnice ku kurzom.
Jazyková škola Prima má priateľský a kvalifikovaný lektorský tím, ktorého súčasťou je už sedem rokov aj kanadský lektor špecializujúci sa na prípravu na medzinárodné skúšky, aj samotné skúšanie na skúškach City & Guilds a Cambridge.

Jazyková škola Prima oslavuje 10 rokov

Od mája 2007 má škola akreditáciu na medzinárodné skúšky City & Guilds – ako jediná inštitúcia v okrese – a túto akreditáciu úspešne obnovuje každé dva roky. V Leviciach je to jediná škola, kde si prostredníctvom týchto skúšok môžu stredoškoláci nahradiť maturitnú skúšku z angličtiny priamo a nie sprostredkovane, cez iné inštitúcie – túto možnosť využilo už nespočetné množstvo stredoškolákov a percento úspešnosti je veľmi vysoké.

Jazyková škola Prima oslavuje 10 rokov

Od roku 2011/2012 Jazyková škola Prima vzdeláva aj najmenšie detičky v maličkých skupinkách a ako jediná škola v meste pri výučbe škôlkarov používa aj interaktívnu tabuľu. Pre najmenšie deti je k dispozícii aj malé ihrisko v záhrade školy. Pre škôlkarov sú v ponuke aj špecializované letné týždenné dopoludňajšie kurzy ako alternatíva pre rodičov, ktorí sú zaneprázdnení a nemajú kam svoje detičky v lete dať. V lete 2013 škola úspešne absolvovala prvé z nich.

Jazyková škola Prima oslavuje 10 rokov

Najväčšiu časť klientely školy však od jej samotného začiatku tvoria deti základných a stredných škôl, ktoré Prima systematicky a úspešne vzdeláva vo svojom štandardnom celoročnom programe 2 x týždenne. Podstatnú časť klientely tvoria aj dospelí, ktorí sa v Prime vzdelávajú v malých skupinkách.

Jazyková škola Prima sa neustále prispôsobuje novým trendom hlavne vo výučbe, v aktuálnom školskom roku dospelým okrem klasických a overených konverzačných kurzov ponúkla aj možnosť vybrať si licencované kurzy najprogresívnejšou priamou metódou Direct Method for English®. Je to dynamická metóda priamej riadenej konverzácie uplatňujúca princíp otázka – odpoveď  metódou „push and pull“. Je to systém otázok a riadených odpovedí, pomocou ktorých si študent precvičuje presné vetné konštrukcie, ktoré si následne zapamätá a dokáže použiť v praxi. Jej hlavnými zásadami sú: rýchlosť a dynamika, opakovanie, praktickosť a efektívnosť, aktívne vysvetľovanie slovnej zásoby, opravovanie chýb a výslovnosti a minimum slovenčiny. Cieľom je postupne odbúrať strach z rozprávania, pričom študent sa učí najprv počúvať, potom rozumieť, hovoriť a následne čítať a písať. Študent na hodinách hovorí až 5x častejšie.

Licencované kurzy Direct Method for English® sú na rozdiel od ostatných celoročných kurzov trimestrálne (t.j. trojmesačné), takže ak ste zmeškali septembrové zápisy, stále máte možnosť zapísať sa do nových kurzov – Jazyková škola Prima najbližšie kurzy otvára už 9. decembra, zápisy do kurzov sú 26. a 27. novembra 2013 od 15:30 do 18:30 a ukážková hodina 26. novembra o 17:30. Viac informácií získate na www.prima-skola.com alebo priamo v Jazykovej škole Prima na Mládežníckej ulici č.7 v Leviciach.

Jazyková škola Prima oslavuje 10 rokov
 
Jazyková škola Prima oslavuje 10 rokov
 
Jazyková škola Prima oslavuje 10 rokov

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

Hľadaj v Leviciach a v okolí

Montáž a servis poplašných a zabezpečovacích systémov Levice a okolie - Mont Servis MaR elektro Tibor Budai
 Služby24 - Upratovacie práce - tepovanie áut

Ardox, reklamná agentúra.

Boje na Hrone + 90s

 

Prihláste sa k odberu noviniek Leviceonline.sk a majte ako prví informácie z celého okresu Levice

Napíšte sem Váš e-mail:
Potvrďte tu:
Ďakujeme za Vašu registráciu!
Please wait

ZARAZ - jazyková škola, Levice - Ukážková hodina ZDARMA – Anglický jazyk (callan method – anglicky 4x rýchlejšie)

PhDr. Soňa Kosorinová, klinický psychológ a psychoterapeut, Levice