DIVERSI - móda pre dámy, pánov, moletky a tehotné mamičky. Autoškola BAKAI - Levice, Šahy, Želiezovce. CIAO BELLA, Levice, OC Dituria - e-shop, Facebook: ZebraLevice  LeviceUbytovanie.sk - Predaj 12 zrekonštruovaných bytov v Leviciach na Ul. Kyjevská 5
05282017ned
Tibor Budai Mont servis MaR elektro - montáž a servis zabezpečovacích a kamerových systémov, EZS Účtovníctvo-Levice.sk, Účtovná kancelária ESO Levice - zakladanie firiem - s.r.o., vedenie účtovníctva, mzdy. Andrej Budai - foto - video služby - svadby, stužkové slávnosti - ešte voľné termíny 2016!

Beša Music Fest 2017 sa nekoná. Náhradou je dvojdňová Rock Show Vráble 2017!

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)
Beša Music Fest 2017 sa nekoná. Náhradou je dvojdňová Rock Show Vráble 2017!

Organizátori festivalu oznamujú, že festival Beša Music Fest si pre tento rok dá pauzu. Fanúšikovia ale vôbec nemusia smútiť. Náhradou im bude nabitý dvojdňový festival Rock Show Vráble 2017.

„Ahooj všetci skalní Bešáci! Ako organizátori festivalu máme pre vás 2 správy. Začneme tou prvo. V štádiu, kedy sme mali zabookovaných headlinerov festivalu Beša Music Fest sa investorovi zmenili plány. Pre nás to znamená, že už teraz pracujeme na tom, aby sme pre ďalší ročník našli nových investorov. Nie je to však krátkodobý proces a preto sme sa rozhodli tento rok dať Beša Festu ročnú pauzu.

Predaj 30 zerkonštruovaných bytov na Ul. Kpt. Nálepku v Leviciach - Levice invest, s.r.o., www.leviceubytovanie.sk

Smútiť ale nemáme dôvod, pretože máme pre vás aj dobrú správu! Časť lineupu, ktorý sme mali pripravení na Beša Music Fest 2017, sa presúva na dvojdňový festival Rock Show Vráble 2017 do mesta Vráble, 15km od Beši.

Bešáci tešíme sa na vás na dvojdňovom festivale Rock Show Vráble 2017, kde si tento ročník poriadne užijeme, bude to Rock Show, ako nikdy pred tým! Atmošku odpália kapely ako Iné Kafé, The Paranoid, Medial Banana, Richard Muller, Metropolis a ďalší.

Andrej Budai photo

Týmto spôsobom zároveň ďakujeme všetkým fanúšikom za prejavenú dôveru v náš spoločný festival. Ďalšie infošky o Rock Show Vráble 2017 už čoskoro! Ahooj!“, vyjadrili sa organizátori festivalu Beša Music Fest - rodina Skačanových v spolupráci s agentúrou TopLvLproduction na sociálnych sietiach.

Aj keď sa teda aktuálny ročník Beša Music Festu nekoná, náhradou nám bude festival Rock Show Vráble, ktorý bude po niekoľkých rokoch opäť dvojdňový festival s možnosťou stanovania a vyzerá to veru na TOP atmosféru!

Program festivalu Rock Show Vráble 2017:

Piatok 14.7.2017
Víťaz Tootoot Top Fan Band 1.
The Paranoid
Ine Kafe

Sobota 15.7.2017
Freekies
Everlong
Inside
No Controle
The Cellmates
Víťaz Tootoot Top Fan Band 2.
Metropolis
Richard Müller
Medial Banana

VIAC INFO nájdeš TU: https://about.tootoot.co/eventy/line-rock-show-odhaleny-tradicny-festival-rock-show-vrable-2017-prekvapil-po-rokoch-bude-opat-dvojdnovy/
FB udalosť tu: https://www.facebook.com/events/1834324610221057/
Súťaž kapiel TALENT ROKA: https://about.tootoot.co/sutaz/chcete-hrat-na-festivale-rock-show-vrable-2017-prihlaste-sa-cez-tootoot/

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

PhDr. Soňa Kosorinová, klinický psychológ a psychoterapeut, Levice

 

Prihláste sa k odberu noviniek Leviceonline.sk a majte ako prví informácie z celého okresu Levice

Napíšte sem Váš e-mail:
Potvrďte tu:
Ďakujeme za Vašu registráciu!
Please wait

Hľadaj v Leviciach a v okolí

Montáž a servis poplašných a zabezpečovacích systémov Levice a okolie - Mont Servis MaR elektro Tibor Budai
 Služby24 - Upratovacie práce - tepovanie áut

Ardox, reklamná agentúra.

Tieto stránky používajú súbory cookies.

Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s tým, že ich môžeme používať.

Dobre